Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.
 • ЗА НАС

  Jinxin Zhuzhou зацементира карбид копродукции, Ltd е волфрам карбид производи производителот се наоѓа во волфрамкарбид центар во Zhuzhou град во Кина. Компанијата интегрира производството, R & D, технички сервис и продажба на тешко легура производи, и е посветен на производство на тешко легура производи и развој на тешко легура прецизност делови. Преку години на развој, компанијата го постави силна техничка основа, акумулирано во одлична производство, технологија и управување со таленти, и се сретна глобална барања на клиентите врз основа на голем обем на производството, напредни технологии процес, брзо и ефикасно развој на нов производ, силни капацитети за снабдување и стабилен квалитет. Jinxin Zhuzhou зацементира карбид може да обезбеди широк спектар на производи, вклучуваат обетка и вежба.

  • 20190315140215

  ВЕСТИ

  • DAV

  • 20190313113753

  • 001

  најновите производи

  WhatsApp Онлајн Chat!