Ju lutemi të lënë kutinë tuaj postare dhe ne do t'ju kontaktojmë brenda 24 orëve.
 • RRETH NESH

  Zhuzhou Jinxin çimentuar karabit Co, Ltd, është një tungsten karabit produkteve të prodhuesit e vendosur në qendër të karabit tungsten në qytetin e Kinës Zhuzhou. Kompania integron prodhimin, R & D, shërbim teknik dhe shitjen e produkteve Hard Alloy, dhe është e përkushtuar për prodhimin e produkteve të vështirë aliazh dhe zhvillimin e pjesëve saktësi aliazh vështirë. Përmes viteve të zhvillimit, kompania ka hedhur një themel të fortë teknike, e akumuluar të shkëlqyer të prodhimit, teknologjisë dhe të menaxhimit talentet, dhe u takua me kërkesat globale të konsumatorëve në bazë të prodhimit në shkallë të gjerë, teknologji të avancuar procesin, zhvillim të ri të shpejtë dhe efikas të produktit, kapacitet të fortë të furnizimit dhe cilësi të qëndrueshme. Zhuzhou Jinxin çimentuar karabit mund të furnizojnë produkte të mëdha varg, përfshijnë kurvar dhe stërvitje.

  • 20190315140215

  LAJME

  • DAV

  • 20190313113753

  • 001

  PRODUCT FUNDIT

  WhatsApp Online Chat!